Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Attached images
Девіз УБА 2015 року
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
21.09.2012 (02).JPG
Статистика

Посилання

Християнська дитяча читанка «Осіння казка»

Презентація християнської читанки «Осіння казка»Днями у читальному залі Рівненської обласної бібліотеки для юнацтва відбулась презентація християнської читанки «Осіння казка», підготовлена з ініціативи Київського православного молодіжного братства святих князів страстотерпців Бориса та Гліба. Це вже друге представлення творчого доробку киян в стінах молодіжної книгозбірні.
Видання містить твори для дітей про основні християнські свята осінньої пори. Добірка розрахована на читання у сімейному колі й містить різноманітну палітру літературних жанрів: вірші, казки, оповідання, легенди, перекази. Таке видання стане в пригоді священикам та педагогам, що ведуть заняття у церковних недільних школах, у християнських гуртках, а також на уроках християнської етики, краєзнавства, української літератури в загальноосвітніх школах.
Книгу презентували як автори «Осінньої казки» − Галина Манів та Галина Жук, − так і її упорядники – Богдан та Юлія Березенко. На презентацію були запрошені учні шкіл та педагоги міста, зокрема творчий колектив НВК №1 та учасники конкурсу «Я малюю рідну мову» ЗОШ №18. Вихованці міської громадської молодіжної організації «Молода Просвіта» на чолі з її головою Людмилою Геркель показали театралізовані сценки за мотивами творів із представленої читанки з використанням сучасного мультимедійного обладнання.
А потім учасникам дійства було запропоновано прийняти участь у вікторині, присвяченій презентованій книзі, і найбільш уважних та зацікавлених слухачів попереду чекали подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, а саме − «Осіння казка» з автографами авторів. Наприкінці заходу з напутнім словом звернувся протоієрей Рівненської духовної семінарії о. Григорій, подякувавши братчикам із Києва за корисну справу популяризації через книгу християнських заповідей і благословив присутніх на добрі діла.


Сергій Кравченко,
Рівненська державна обласна
бібліотека для юнацтва