Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
ostrog.jpg
Статистика

Посилання

Побачило світ 33 число «Інва.net»

Впродовж багатьох років інформаційний бюлетень виходить за фінансової підтримки управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського обласного відділення УБА.

У цьому числі ми торкнулися досить делікатної для кожної людини теми – старості. Вона приходить до нас навіть тоді, коли її не чекають. Щасливі ті, хто доживає свій вік в колі близьких людей. А скільки одиноких, немічних, які потребують допомоги. Отож, «Інва.net» вперше досить розлого подає інформацію про заклади Рівненщини, де на схилі віку можна знайти прихисток, розповідає історії людей, які живуть в будинках престарілих. Читач дізнається про значення християнських термінів – скорботи і терпіння – у нашому житті. Щемливі історії кохання (розділ «Творчість», «Повір у себе») підтверджують істину, що Любов творить чудеса, допомагає людині побороти недуги.

Як завжди «Сторінка лікаря» сприяє підвищенню обізнаності в питаннях охорони нашого здоров’я, у розділі «Право» читач знайде відповіді на актуальні питання соціального захисту.

Зауважимо, що нашими дописувачами є люди різного віку та професій: духовенство, лікарі, працівники соціальної сфери, письменники та бібліотечні працівники з різних областей України. Серед них – кандидати наук, заслужені працівники культури, журналісти.

Запрошую і вас до творчої співпраці: свої дописи надсилайте, будь ласка, на електронну адресу Scherban.r@gmail.com, або на адресу: 33028, м. Рівне, вул. Короленка, 6. Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Раїса Щербан