Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Attached images
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
Хід семінару
Статистика

Посилання

«Бібліотека – можливості без кордонів»: «Бібліофест» в Корецькому районі

«Бібліофест», Корець
«Бібліофест», Корець, 2015
«Бібліофест», Корець, 2015
«Бібліофест», Корець, 2015

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відбувся фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест» на Кореччині у формі Ярмарку бібліотечних ідей «Бібліотека – можливості без кордонів». Було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів. Фестиваль об’єднав 15 книгозбірень. Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування в Корецькій районній бібліотеці експозиції, що ілюструвала суть проекту. Бібліотекарі демонстрували фотографії своїх користувачів, які стали учасниками бібліотечних ініціатив, рекламну продукцію, вироби учасників майстер-класів, розповідали про традиційні та інноваційні форми роботи, представляли слайд-презентації та відеозаписи.

На фестиваль-конкурс були запрошені представники районної влади, голови сільських рад, читачі, громадські активісти, колеги-бібліотекарі. А роботи оцінювало незалежне журі.

Отже, перемогу здобули: - номінація «Популяризація книги і читання» – Кулінська В. М., провідний бібліотекар, Ковальковська О. С., провідний бібліограф, Шевчук О. В., інженер-програміст центральної районної бібліотеки за реалізацію проекту «Блог – як складова розвитку сімейного читання»; - номінація «Краєзнавство, музейні експозиції» – Омельчук В. А., завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Даничів за представлений досвід музейної кімнати «Мамина світлиця»; - номінація «Моя унікальна аудиторія» – Середня О. О., завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Стовпин за реалізацію проекту «Клуб «Майстриня»; - номінація «Бібліотека в соціальних мережах» – Бобровська Т. М., завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Копитів.

Гран-прі конкурсу від Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації отримала Районна бібліотека для дітей за реалізацію проекту «Сім’я в бібліооб’єктиві», автори проекту: Соботюк Т. А., заступник директора по роботі з дітьми, Волохова Т. В., провідний бібліотекар.

Під час фестивалю також було відзначено переможців районного етапу конкурсу плакатів-мотиваторів читання, роботи яких представляють Кореччину на обласному конкурсі. На фестивалі бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити свої напрацювання, але й щиро поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.

Ірина Усович