Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
bibl181016.jpg
Статистика

Посилання

Адвокація бібліотек

Голова Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, директор Рівненської обласної бібліотеки включена до робочої групи з питань впровадження політики децентралізації у Рівненській області.

Робочою групою було розглянуто вирішення наявних та прогнозованих проблемних питань, пов'язаних з проведенням децентралізації на Рівненщині. Для подальшої реалізації укладено план заходів, затверджених в. о. голови Рівненської ОДА Ю. Приварським.

У розділі "Питання впровадження децентралізації у сфері культури та культурної спадщини" передбачено захід щодо забезпечення конституційних прав населення на доступ до інформації. Зміст заходу: запровадження ефективної системи заходів зі збереження та удосконалення бібліотечного, інформаційного обслуговування публічно-шкільними бібліотеками мешканців об'єднаних територіальних громад.

В цілому план заходів розкриває зміст децентралізації, її позитивні сторони. Ознайомлення з заходами надасть населенню об'єктивну інформацію про шляхи та принципи введення новацій стосовно системи організації влади в країні.

Голова РОВ УБА, директор обласної бібліотеки

Валентина Ярощук