Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
Хід семінару
Статистика

Посилання

"Бібліофест" розшукує креативних бібліотекарів!

До уваги бібліотечної спільноти! Рівненська державна обласна бібліотека запрошує всіх охочих узяти участь в проведенні фестивалю-конкурсу інноваційного досвіду "Бібліофест"!
Хід фестивалю-конкурсу регулюється Положенням про обласний фестиваль-конкурс інноваційного досвіду "Бібліофест".
Основними завданнями „Бібліофесту” є виявлення ефективних форм бібліотечного досвіду для залучення читацьких груп в бібліотеку, творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів Рівненської області.
У фестивалі-конкурсі беруть участь працівники трьох груп бібліотек: обласні бібліотеки, районні (міські) центральні бібліотеки, сільські бібліотеки. На рівні обласних і районних бібліотек участь в фестивалі-конкурсі можуть брати участь працівники структурних підрозділів бібліотек.
У фестивалі-конкурсі оцінюються матеріали, які розкривають сутність інноваційної діяльності бібліотеки. Вони складаються з: описового звіту, презентації у форматі Power Point, додатків (фото-, відеоматеріалів, копій газетних публікацій, відгуків цільової аудиторії). Матеріали необхідно надіслати до 15 червня поточного року в Рівненську державну обласну бібліотеку.
Передбачається, що в 2011 р. «Бібліофест» буде проведений за такими номінаціями:
- «З ІКТ на Ти» – кращий досвід використання новітніх інформаційних технологій.
- «Активна аудиторія» – кращий досвід залучення різних груп користувачів до бібліотеки та до участі в бібліотечних заходах.
- «Професійний креатив» – неординарні підходи до організації бібліотечної роботи.
- «Молодіжна ініціатива» – відзначення творчих ініціатив молодих спеціалістів (віком до 30 років).
Детальніше про інші умови та порядок проведення фестивалю-конкурсу, а також приклад одного з таких іноваційних досвідів – у слайд-презентації.
Шановні колеги, сподіваємося на Вашу участь у фестивалі-конкурсі! Це чудова можливість заявити про себе та  представити свою бібліотеку як осередок креативності.
Чекаємо також на Ваші питання та пропозиції! :)