Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Attached images
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
Хід семінару
Статистика

Посилання

Міжрегіональний семінар «Публічна бібліотека – територія рівних можливостей»

19-20 вересня 2018 р. у Рівненській ОУНБ відбувся Міжрегіональний семінар «Публічна бібліотека – територія рівних можливостей», який організовувався секцією Української бібліотечної асоціації «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку» для членів УБА працівників відділів обслуговування центральних районних бібліотек Західного регіону: Волинська, Житомирська, Хмельницька, Чернівецька, Івано- Франківська області.

Учасники семінару навчилися: формувати політику бібліотеки з питань надання послуг особам з інвалідністю та людям поважного віку, створювати умови для розвитку соціальних послуг для цих категорій, продукувати і акумулювати адаптовані ресурси, залучати нових користувачів.

Під час практичного тренінгу «Створення доступного контенту для людей з порушенням зору» та ділової гри «Простір ідей: Навчання. Можливості» учасники семінару практично навчилися : формувати перелік послуг бібліотеки для осіб з інвалідністю та людей поважного віку; розробляти примірні моделі інноваційних проектів у партнерстві з громадськими організаціями для надання послуг особам з інвалідністю та людям поважного віку; працювати на комп’ютері з програмами екранного доступу; переформатовувати документи у доступні формати для людей з порушенням зору; користуватися форматом DAISY та дейзі-плеєром.

Учасники спробували займатися оздоровчими фізичними вправами під час «Руханки» для людей «золотого віку».

Надзвичайно цікавою для гостей семінару була екскурсія містом. Гості познайомилися з таємницями історії центральних вулиць Рівного.

Оцінка ефективності семінару була здійснена учасниками у формі «мозкового штурму» з визначенням подальших дій щодо організації обслуговування людей з інвалідністю та поважного віку.