Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
«Бібліофест», Володимирець, 2015
Статистика

Посилання

РОВ УБА ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ

Голова облдержадміністрації Василь Берташ, під час свого останнього візиту до Вармінсько-Мазурського воєводства (Польща), підписав з представниками місцевої влади План дій на 2011-2013 рр., з приводу міждержавної взаємодії.
Згідно з ним, співпраця стосуватиметься і близьких нам культурної, та інформаційної сфер. В ньому також йдеться про організацію спільних заходів, щодо розвитку бібліотек.
З 2007 по 2010 рік РОВ УБА вже мала нагоду отримати досвід організації проектів з польськими колегами. Тоді нашим партнером стала Воєводська публічна бібліотека в Ольштині та Бібліотечна асоціація Польщі. Разом вдалося успішно здійснити проект «Реалізуємо право на інформацію», у підсумку якого, на Рівненщині розпочали обслуговування користувачів чотири Інтернет-центри (РДОБ, Дубенська, Костопільська та Острозька ЦРБ) та провести міжнародний семінар «Надання послуг людям з обмеженими фізичними можливостями у публічних бібліотеках».
РОВ УБА, як і раніше, планує підтримувати спільні українсько-польські ініціативи та сприяти інформаційно-культурній інтеграції наших держав.

Юлія КОВАЛЬЧУК