Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Attached images
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
Хід семінару
Статистика

Посилання

Фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест» на Дубровиччині!!!

«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015
«Бібліофест», Дубровиця, 2015

30 вересня 2015 року у приміщенні Дубровицького районного будинку культури відбувся фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест». До уваги присутніх була представлена велика частина робіт, серед яких членами журі було визначено переможців. Після закінчення ярмарку у приміщенні будинку культури відбулося урочисте нагородження переможців та святковий концерт. Саме у цей день Дубровицька центральна районна та дитяча бібліотеки відзначили своє 75-ти та 65-ти річчя.

Свої презентаційні стенди оформили 20 бібліотек, які мають досвід успішного обслуговування читачів, впровадження безкоштовних послуг. На фестивалі відбувся святковий ярмарок, на який запрошували господар з господинею відвідати презентації проектів інноваційних бібліотечних послуг у різних номінаціях: «Активна аудиторія», «Бібліотека та громада», «Бібліотечні рецепти успіху», «Популяризація книги та читання.

Найкращих оцінювало незалежне журі: - Киркевич Сергій Васильович, голова Дубровицької районної державної адміністрації; - Мозоль Наталія Мусіївна, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації; - Романушко Юрій Юрійович, методист відділу освіти; - Родіна Людмила Володимирівна, головний редактор газети «Дубровицький вісник».

Бібліотекарі району із захопленням представляли свої бібліотечні досягнення.

Отже, перемогу здобули: - номінація «Активна аудиторія» – Віра Міндер, бібліотекар Селецької публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Благословенна жінка у трудах своїх»; - номінація «Бібліотека та громада» – Марія Мазанович, бібліотекар Городищенської публічно-шкільної бібліотекою за реалізацію проекту «Моє село – моє минуле, моє майбутнє».

Другі та треті місця здобули: ІІ місце: - номінація «Бібліотека та громада» – Руслана Грицюк, бібліотекар Лісівської публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Село своє, свій рідний край ти завжди пам’ятай»; - номінація «Популяризація книги та читання» – Наталія Куницька, бібліотекар Берестівської публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Книжечка шукає друзів»; - номінація «Активна аудиторія» – Оксана Шимко, бібліотекар Орвяницької публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Голосне читання для дітей»; - номінація «Бібліотечні рецепти успіху» – Олена Юрчук та Людмила Федорівна, бібліотекарі Туменської публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Ключі від бібліотеки». ІІІ місце: - номінація «Активна аудиторія» – Ольга Денищич, бібліотекар Колківської публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Інтернет для всіх»; - номінація «Популяризація книги та читання» – Любов Покидько, бібліотекар Бережківської публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Полиця вільного обміну».

Гран-прі конкурсу від Рівненського обласного відділення Української Бібліотечної Асоціації отримала номінація «Бібліотека та громада» – Олена Корейчук, бібліотекар Сварицевицької публічно-шкільної бібліотеки за реалізацію проекту «Оберіг».

«Бібліофест» на Дубровиччині завершився вдало, бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити свої напрацювання, але й поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.

Ірина Усович