Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes
Наші проекти
Партнери
Випадкове зображення
Фризюк О.В.
Статистика

Посилання

Щорічна конференція РОВ УБА

P1010537.JPG

Щорічна конференція РОВ УБАЩорічна конференція РОВ УБА
17 грудня 2013 року в обласній науковій бібліотеці відбулася щорічна конференція Рівненського обласного відділення УБА «Інституційна діяльність Рівненського обласного відділення УБА: досягнення, проблеми, наміри». ЇЇ учасниками стали бібліотекарі публічних та спеціалізованих книгозбірень Рівненщини, викладачі державного гуманітарного університету.Відкрила конференцію голова президії РОВ УБА Валентина Ярощук, яка розповіла присутнім про роль осередку в розбудові бібліотечної справи краю, охарактеризувала досягнення організації та її членів у розвитку проектної діяльності бібліотек у 2013 році.
В ході робочого засідання обговорювалися питання стратегії розвитку РОВ УБА, розбудови її потужності та розширення членства в 2014 рік.
В рамках конференції була озвучена нова ініціатива РОВ УБА – організація міні-конкурсу інноваційних бібліотечних проектів. Метою Конкурсу буде виявлення та ресурсна підтримка ефективних проектів, підготовлених членами РОВ УБА, які спрямовані на пошук та втілення креативних форм роботи з цільовими групами, інноваційних бібліотечних послуг.
Наталія Волян