Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Е-урядування для сільських голів

e-riad-3 001.JPG
e-riad-3 003.JPG
e-riad-3 009.JPG
e-trening-1.JPG
e-trening-3.JPG
e-trening-5.JPG

16 та 17 квітня у Рівненські обласній універсальній науковій бібліотеці проходять тренінги з електронного урядування для голів сільських і селищних рад в рамках реалізації проекту Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування».

Сьогодні учасниками тренінгу стали представники сільських рад Острозького, Рівненського, Здолбунівського районів, завтра до бібліотеки за новими знаннями завітають сільські голови з Дубенського, Корецького та Костопільського районів.

Тренери проекту Валентина Максимчук та Валентина Бендюг ознайомлюють учасників з основами взаємодії представників місцевої влади сільського рівня з територіальною громадою за допомогою інтернет-сервісів. «Як організувати «віртуальну приймальню»?», «переваги отримання інформаційних запитів у електронній формі», «спілкування з жителями села через соціальні мережі» - на ці та інші питання учасники знайдуть відповіді після завершення тренінгів.

Юлія Ковальчук

 
Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
12 + 5 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.