Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

«Краща книга Рівненщини»: нагородження переможців

 23 квітня у бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини». 

Цьогоріч конкурс на теренах нашої області відбувся уже вчетверте. Конкурс зініційований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області в рамках обласної Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області на 2009–2013 роки.

В ході опитування, що тривало з 1 лютого 2012 року по 1 березня 2013 року, було проанкетовано близько 23 тис. осіб (бібліотечні фахівці, вчителі навчальних закладів, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних (міських), сільських бібліотек), які висунули на звання «Кращої» 369 назв книг у різних номінаціях. Поряд з цим тривало опитування на сайтах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки та Рівненської обласної бібліотеки для молоді до якого долучилося 885 осіб. На заключному етапі опитуваними було визначено 44 книги-лідери, серед яких респонденти визначали кращі видання. Серед книг-лідерів компетентне журі у складі громадських діячів, бібліотекарів, видавців та журналістів назвало 11 видань-переможців.

Автори, упорядники та видавці цих творів друку отримали диплом переможця, квіти і пам’ятний сувенір.

 
Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
1 + 0 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.