Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

У Рівному студентів бібліотечної спеціальності заохочували вступати до УБА

У Рівному студентів бібліотечної спеціальності заохочували вступати до УБАНещодавно у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулася презентація Української бібліотечної асоціації. Її слухачами стали студенти спеціальностей «Документознавство»  та «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія»2-5 курсів. Для них спеціалісти Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки розробили лекцію, що була покликана познайомити молодь з діяльністю, яку провадить УБА на підтримку бібліотечної справи та спеціалістів цієї галузі. Майбутні фахівці довідалися про інформаційні ресурси, які підтримує УБА, науково-практичні конференції, семінари і тренінги, які вона організовує, щоб забезпечити бібліотечним фахівцям професійний розвиток.

 

Студенти з цікавістю поставилися до можливості долучитися до практичного освоєння своєї спеціальності ще до завершення навчання завдяки посередництву УБА, зокрема, їх зацікавили членство у регіональному осередку УБА та вступ до Молодіжної секції асоціації.

Наприкінці зустрічі четверо слухачів висловили бажання стати волонтерами Рівненської ОУНБ.

Юлія Ковальчук

 

 

Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
2 + 0 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.