Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Відкрий для себе сучасну бібліотеку: велотур книгозбірнями Рівного

Рівненське обласне відділення УБА ініціювало проведення першого велотуру бібліотеками міста. Так, 16 червня бібліотекарі, велолюбетелі, читачі і просто жителі міста взяли участь у велотурі, щоб довести собі й іншим, що здорове дозвілля, дозвілля, яке відкриває для тебе щось нове – це те, на що справді варто витрачати свій вільний час.Маршрут пролягав через п’ять бібліотек Рівного – Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку (вул. Короленка, 6), філію № 9 міської централізованої бібліотечної системи (вул. С. Бандери), обласну бібліотеку для дітей на вул. Відінській, філію № 10 міської ЦБС і обласну бібліотеку для молоді, що на вул. Київській.
Велотур «Крути педалі уперед» був покликаний розвіяти міфи про бібліотеку, як про установу, що просто надає у користування книги та розповісти громаді міста про те, що: у бібліотеках є безкоштовні інтернет та Wi-Fi; регулярно проходять квести, зустрічі з відомими людьми міста, майстер-класи та тренінги; відбуваються книжкові інсталяції; проходять курси з опанування сучасних технологій (ПК, е-читанок, планшетних пристроїв) та багато-багато іншого.
Єдина перепона, яка стоїть між сучасною людиною, що хоче жити повнокровним життям і сучасною бібліотекою, яка може допомогти їй у цьому – те, що потенційні читачі не знають про нові послуги бібліотек. Велотур став ще одним кроком на шляху усунення непоінформованості членів громади про можливості сучасних бібліотек.
Організатори заходу:
Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, обласні та міські книгозбірні Рівного.
Під час заходу нас підтримували: ДПІ м. Рівне, Обласний центр екстреної медичної допомоги, веломагазин «RoveR», ТОВ «Острозький завод мінеральної води», рівненські художники Ольга Промська та Дмитро Литовка, ТОВ «Західна паливна група», спільнота однодумців «Діти підземелля» та фронтмен гурту «От Vinta» Юрко Журавель.


Фото: http://libr.rv.ua/ua/news/1805/
 

Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
8 + 11 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.