Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Міжрегіональний семінар-практикум«Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей з фізичними обмеженнями» , м. Рівне, м. Дубно

IMG_20140212_164137.jpg
IMG_20140213_110022.jpg
IMG_20140213_111330.jpg
P1010843.JPG

Міжрегіональний семінар-практикум«Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей з фізичними обмеженнями» , м. Рівне, м. ДубноСекція Рівненського обласного відділення УБА «Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями» спільно з Рівненською ОУНБ 12- 13 лютого провели Міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей з фізичними обмеженнями».

В роботі семінару-практикуму взяли участь представники бібліотек із п’яти областей західного регіону: Рівненської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської та голова Рівненської обласної організації Українського товариства глухих, Кривко Т. О.
Відкрила семінар-практикум голова Президії Рівненського обласного відділення УБА Валентина Ярощук, яка наголосила на важливій ролі бібліотек щодо надання інформаційної підтримки людям з особливими потребами, їх соціальній інклюзії.
В рамках семінару-практикуму відбулося засідання секції УБА з питань організації бібліотечного обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. На засіданні секції учасники заслухали доповіді по формуванню доступного середовища , розширенню можливостей обслуговування даної категорії користувачів.
Перший день семінару закінчився тренінгом зі створення та опрацювання аудіоподкастів - звукових файлів, які можуть використуватися у бібліотечній практиці для відаленого обслуговування незрячих та слабозорих користувачів.
На другий день учасники відвідали центральну районну бібліотеку Дубенського району. Тут вони мали можливість ознайомитися з досвідом роботи які надає книгозбірня людям з фізичними обмеженнями. Крім того, учасникам семінару-практикуму у формі ділової гри було запропоновано розробити план впровадження послуг для людей з фізичними обмеженнями у своїй бібліотеці та представити його на розгляд спеціально запрошеним експертам. Автори кращих планів впровадження отримали сертифікати переможців.
По його завершенню учасники відзначили, що отримали багато цінної та важливої інформації, 23 з них прийняли рішення вступити до УБА.
 
Пропонуємо познайомитися із матеріалами доповідачів:
 
Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
3 + 8 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.