Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Конкурс плакатів-мотиваторів читання до Всеукраїнського дня бібліотек

Рівненське обласне відділення УБА до Всеукраїнського дня бібліотек проводить Конкурс на кращий плакат-мотиватор читання серед публічних бібліотек Рівненської області!

Мета конкурсу - сприяння культурній соціалізації місцевих громад через залучення їх до читання та бібліотеки засобами плакатного мистецтва, популяризації книги і читання.

Головні завдання: 1. Розробити та виготовити плакат-мотиватор читання. 2. Організувати пересувну виставку плакатів-мотиваторів читання серед бібліотек області.

Конкурс відбудеться в 2 етапи - районний та обласний.

Очікується, що від кожної централізованої бібліотечної системи має надійти не менше 2-3 плакатів, від центральних міських та обласних - 1-2 плакати.

Другий етап конкурсу відбудеться у Рівненській ОУНБ (вул. Короленка, 6), де, серед представлених робіт, буде обрано чотири переможці конкусу у номінаціях: "Найкраща книга для малечі", "Час читати!", "Мій край - краплиночка на мапі", "Книга, яка створює читача".

Конкурс розпочинається 10 квітня та триває до 31 липня 2015 року. Відібрані плакати мають надійти в Рівненську ОУНБ до 5 вересня 2015 року.

Впродовж вересня в обласній бібліотеці триватиме демонстрація виставки плакатів-мотиваторів та відкрите голосування. У переддень Всеукраїнського дня бібліотек відбудуться урочистості та відзначення переможців!

Запрошуємо до участі!

Детальніша інформація у Положенні про конкурс плакатів-мотиваторів читання до Всеукраїнського дня бібліотек.

Причіплений файл Розмір
konkyrs_plakativ.doc 44 КБ
Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
10 + 2 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.