Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

А ти став членом бібліотечної асоціації?

 Шановні друзі, колеги, партнери!

Члени УБАКожен професіонал хоче зустріти однодумців та нових друзів, допомогти порадою та обмінятись досвідом, професійно зростати та розвиватися…

Впродовж 6-ти років Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації об’єднує громадян Рівненщини, які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною та інформаційною діяльністю.

Рівненське відділення УБА динамічно розвивається та виконує щоденну кропітку роботу по захисту прав та інтересів громадської спільноти краю, підтримці бібліотечних фахівців, розвитку та впровадженню інновацій в практику роботи.

Статус члена РОВ УБА  має високий престиж для бібліотекаря. Ставши членом організації Ви отримаєте безліч можливостей професійного вдосконалення, розвитку, допомоги та консультації, соціального захисту та нових комунікацій.

Членами організації може стати кожен бажаючий, який приймає статут Рівненського обласного відділення УБА та сплачує щорічні членські внески.

Індивідуальні щорічні членські внески на 2014 рік  встановлено в розмірі – 50 грн. Останній термін сплати внесків 28 лютого 2014 року.

 Банкiвськi реквiзити РОВ УБА для сплати добровільних пожертвувань:

Рівненське обласне відділення УБА

АБ «Укргазбанк»

код ЄДРПОУ - 34518706

МФО - 320478

р/р - 2600290988

 

Призначення платежу: добровільні пожертвування від індивідуального члена РОВ УБА за 2014 р. ____________ (ПІБ, назва організації).