Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Бібліотекарі Рівненщини на конференції УБА

UBA.jpg
UBA1.jpg
UBA3.jpg
27-28 листопада у Києві відбулася щорічна конференція Української бібліотечної асоціації (УБА) "Бібліотек@ - територія єдності".
У рамках конференції відбулося обговорення "Стратегії Української бібліотечної асоціації на 2015-2018 роки". Документ було прийнято одноголосно - усіма присутніми учасниками заходу. З його повним текстом можна познайомитися на сайті УБА. Стратегія визначає основними напрямками дільності УБА на наступні три роки: розбудову суспільства знань та сприяння інтелектуальній свободі, трансформацію бібліотечно-інформаційної сфери, підтримку безперервної освіти, адвокацію та ефективний менеджмент організації.
В рамках конференції було організовано ряд зустрічей з цікавими людьми, культурними менеджерами у сфері літератури, професіоналами книжкової справи, коучами, представниками професійних періодичних видань, профспілок, науковцями, фахівцями галузі авторського права, письменниками.
У перший день конференції учасникам представили доповіді про бібліотеки як транскультурні майданчики, авторське право, захист інтересів бібліотек в складних соціально-політичних умовах, бібліотечну освіту. Відбулося пленарне засідання та традиційна бібліолабораторія від Молодіжної секції УБА.
В ході церемонії вручення нагород та відзнак УБА у 2014 році директор Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Ярощук була відзначена грамотою УБА "За відданість бібліотечній справі". Традиційно цю нагороду отримують спеціалісти, що відзначилися багаторічною діяльністю на користь бібліотек, люди, завдяки яким ми сьогодні можемо говорити про інновації в бібліoтеках.
Під час наступного дня відбулися цікаві зустрічі з письменниками Юрієм Макаровим та Андрієм Кокотюхою, а також представниками фонду Дарини Жолдак, який підтримує мережу публічних бібліотек. Закінчився другий день конференції засіданням регіональних координаторів проекту "Бібліотеки і виборчий процес", до якого долучилася координаторка з Рівного, бібліотекар Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, Юлія Ковальчук.