Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Виїзний тренінг "Бібліотека - територія рівних можливостей"

36830431_1704033466383699_6764802739374391296_n.jpg

4-5 липня в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського (м. Кропивницький) відбувся обласний семінар "Молодий бібліотекар Кіровоградщини". Поділитися досвідом з обслуговування людей поважного віку та людей з інвалідністю запросили членів РОВ УБА та секції УБА "Бібліотека - на допомогу особам з інвалідністю та похилого віку", бібліотекарів Рівненської ОУНБ Зою Романуху та Петра Поліщука.

Інформативно наповненим для кіровоградських колег виявився практичний тренінг «Бібліотека - територія рівних можливостей» від рівненських спеціалістів. Під час тренінгу бібліотекарі опанували основні принципи етикету у спілкуванні з особами з порушеннями зору та незрячих, ознайомилися з поняттям універсального дизайну та його застосуванням у бібліотеках, можливостями використання у бібліотечній практиці «інклюзивної літератури».

Бібліотекарі спробували виконати різноманітні практичні завдання: розпізнавати тактильні малюнки, користуватися шкільним приладдям універсального дизайну, виготовленим на 3D принтері, "надавали" послуги з обслуговування, використовуючи вивчений матеріал.

Сподіваємось, що отриманий досвід колеги обов’язково застосують на практиці.

Детальніше на сайті Рівненської обласної бібліотеки.