Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Вітання з нагоди Новорічних свят

Вітання з нагоди Новорічних святШановні друзі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Новорічних свят! Нехай ці зимові дні принесуть спокій, мир та впевненість у майбутньому!
Рік, що минає, був непростим та переломним для кожного з нас, насичений подіями, напруженою працею та глибоким змістом!
Наше професійне життя не стало винятком. Рівненське відділення УБА, як професійне об’єднання бібліотекарів, постійно розвивається, виконуючи роботу по захисту прав та інтересів громад краю, підтримці бібліотечних фахівців, впровадженню інноваційного досвіду в бібліотечну практику.
За цей рік нашими зусиллями зроблено багато задля підтримки професійних ініціатив бібліотек, виявлення креативних досвідів роботи. Бібліотеками області здобуто перемоги у конкурсах від місцевих меценатів та міжнародних донорів; проведено безліч навчальних заходів, поглиблено роботу секції «Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями», а її здобутки представлено на Всеукраїнських та Міжнародних семінарах. Збільшилося число сучасних бібліотек Рівнещини – і це внесок кожного члена організації у цю роботу.
Нехай прийдешній рік для вас виправдає тільки добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут сім'ям. Нехай у ваших домівках панують злагода, взаєморозуміння і любов.
Нових ідей, нових ініціатив, нових горизонтів, нових звершень, нових перемог у 2015 !
 
З Новим роком та Різдвом Христовим!
 
Голова президії Рівненського обласного відділення УБА                                   Валентина Ярощук