Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей із фізичними обмеженнями»

Секція Рівненського обласного відділення УБА «Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями» та Рівненська ОУНБ організовують дводенний міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей із фізичними можливостями».
Програмою семінару передбачено:

  • Презентація проекту створення аудіокниги «Пиво з абрикосів» за повістю Олександра Євтушка,
  • тренінг «Створення аудіоподкастів»,
  • Створення колекції фільмів з сурдоперекладом та субтитрами,
  • Ознайомлення з досвідом роботи бібліотечно-інформаційного обслуговування людей з обмеженими можливостями Дубенської ЦБС,
  • Ознайомленнями з досвідом обслуговування інвалідів бібліотеками-учасницями.

Дата  та місце проведення: 12–13 лютого 2014 року на базі Рівненської ОУНБ та ЦРБ м. Дубно.
Партнери: Українське товариство глухих, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії».
Організатори не покривають витрати на відрядження (проїзд, проживання, харчування). Зі своєї сторони організатори можуть домовитися за проживання у гуртожитку, вартість якого становить 80 грн.

Програма РОВ УБА до семінару-практикуму "Нові інформаційні технології у бібл. обслуговуванні людей з фізичними обмеженнями"