Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Інтерактивна конференція

Рівненським обласним відділенням Української Бібліотечної асоціації зініційовано інтерактивну конференцію на тему: «Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів у Рівненській області».

27 березня 2013 року об 11 годині в навчально-тренінговому центрі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (2 поверх) відбудеться інтерактивна конференція, організована з метою привернення уваги до потреб людей з обмеженими можливостями. В ході конференції люди з особливими потребами та громадські організації, які займаються захистом прав інвалідів матимуть можливість отримати безкоштовні консультації з різних питань, які їх турбують від спеціалістів соціальних установ області.

Мешканці Рівненщини можуть звернутися до своїх бібліотек та залишити питання для начальника управління праці та соціального обслуговування населення Департаменту соціального захисту Рівненської ОДА Шамака Олексія Олександровича та головного спеціаліста управління Самковій Ользі Михайлівні, відповіді на які будуть надані під час конференції.

Також запитання можна залишити на сайті обласного інтерактивного форуму.

Онлайн-трансляцію конференції можна буде переглянути на сайті бібліотеки 27 березня об 11:00.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!