Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

19-20 жовтня 2010 року у Перемишлі відбулася конференція «Польсько-український досвід реабілітації та активізації осіб з вадами зору»

Громадські організації України та Польщі започаткували співпрацю в допомозі неповносправним людям. 19-20 жовтня 2010 року  у Перемишлі  відбулася конференція «Польсько-український досвід реабілітації та активізації осіб з вадами зору», організована Східноєвропейською вищою школою за підтримки та участі влади міста й Мазовецького воєводства, Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської, Південно-східного інституту і благодійного товариства «На все життя.» Досвідом роботи з неповно спроможними людьми поділилися Раїса Щербан - заступник голови  Рівненського обласного  відділення Української бібліотечної асоціації  та Лілія Слісаренко голова міського відділення ОБА.


На конференції йшлося про можливості роботи інвалідів їх адаптацію в суспільстві. Протягом двох днів учасники конференції знайомилися з цікавим досвідом громадських організацій України та Польщі.(презентація 1(пол.); презентація 1(укр.); презентація 2(пол.); презентація 2(укр.))

Молоді педагоги навчально-виховного осередку для незрячих дітей у Ласках та спеціальної педагогічної академії проводили з  учасниками конференції практичні заняття з орієнтації незрячих.
Інформація про конференцію під назвою  «Реабілітація незрячих: польсько-український досвід» прозвучала на радіо Свобода  Її Автор журналіст Валентина Одарченко також була запрошена на конференцію.
 

 

Причіплений файл Розмір
IMG_1983.jpg 3.44 MБ
IMG_1999.jpg 3.68 MБ
IMG_2003.jpg 3.57 MБ