Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Тренінг для бібліотекарів Волині

IMG_3815.JPG

ГО «Рівненське обласне відділення Української Бібліотечної Асоціації» підтримує діяльність секції УБА «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку» шляхом обміну фаховою інформацією з питань обслуговування людей з інвалідністю, надання послуг з використанням новітніх технологій, поширюють бібліотечний досвід роботи з такою категорією користувачів. Серед основних завдань секції є професійна підтримка бібліотекарів через тематичні тренінги, семінари, конференції.

З метою ознайомлення бібліотечних фахівців м. Луцьк із форматом DAISY-книг, його перевагами, технічними і програмними засобами їх створення, члени РОВ УБА Світлана Ясковець та Петро Поліщук провели тренінг на тему «Створення аудіокниг з подальшим конвертуванням у формат DAISY для людей з порушенням зору» на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки.

Під керівництвом тренерів бібліотекарі відпрацювали технологію створення аудіоподкастів у програмі «Audacity» та переведення їх у DAISY-формат програмою «PLEXTALK Recording Software». Опанування таких технологій дозволить залучити бібліотекарів до створення адаптованого ресурсу для людей з порушенням зору, впровадити нові послуги, що забезпечить зниження рівня інформаційної нерівності серед населення краю, підвищить якість бібліотечного обслуговування, адже із впровадженням інклюзивного навчання це нагальна потреба часу.

Також у рамках навчання був презентований досвід Рівненської ОУНБ, яка має позитивні практики щодо бібліотечного обслуговування, створення адаптованого ресурсу, зокрема, створення аудіоподкатсів, начитування аудіокниг та переведення їх у DAISY-формат для людей з порушенням зору.

Дякуємо працівникам Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки за сприяння в проведенні тренінгу та за чудові умови для проведення тренінгового заняття!

Детальніше на сайті Рівненської обласної бібліотеки.

Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
2 + 10 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.