Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Діти з інвалідністю в українському суспільствві

36386204_1690321581088221_3874010924184502272_n.jpg

У Рівному відбулася науково-практична конференція «Діти з особливими потребами в українському суспільстві: кроки реабілітації до інтеграції», яка організована Центром ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» м. Рівне та Ukraine Special Needs Orphanages Fund.

На конференції досвід бібліотеки з обслуговування людей з інвалідністю представили бібліотекарі Рівненської обласної бібліотеки. Присутні вчителі, асистенти вчителів познайомилися з можливостями бібліотеки у соціалізації дітей, засобами навчання для молодших школярів універсального дизайну виготовлених на 3D принтері, можливостями співпраці з громадськими організаціями, які опікуються незрячими та слабозорими.

Під час конференції виступали викладачі-експерти з Америки Janice Shields LeSueur, Rob LeSueur та Emily LeSueur. Разом у них більше 60 років досвіду в сфері освіти дітей, підлітків та дорослих з інвалідністю.

Конференція запам’яталася цікавою доповіддю Роба ЛеСора, викладача George Mason University, який поділився досвідом працевлаштування молоді з інвалідністю; доповіддю Дженіс ЛеСОР про сенсорні потреби дітей з інвалідністю; активною відкритою дискусією про освітні потреби в Україні учасників конференції.

По завершенню міжнародної конференції учасники отримали сертифікат та неоціненний досвід та практичні знання, які обов’язково використають у подальшій роботі.

Відповісти
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <p> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <img> <map> <area> <hr> <br> <br /> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <em> <b> <u> <i> <strong> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <param> <strike> <caption>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
13 + 4 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.