Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Адвокація бібліотек

Голова Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, директор Рівненської обласної бібліотеки включена до робочої групи з питань впровадження політики децентралізації у Рівненській області.

Робочою групою було розглянуто вирішення наявних та прогнозованих проблемних питань, пов'язаних з проведенням децентралізації на Рівненщині. Для подальшої реалізації укладено план заходів, затверджених в. о. голови Рівненської ОДА Ю. Приварським.

У розділі "Питання впровадження децентралізації у сфері культури та культурної спадщини" передбачено захід щодо забезпечення конституційних прав населення на доступ до інформації. Зміст заходу: запровадження ефективної системи заходів зі збереження та удосконалення бібліотечного, інформаційного обслуговування публічно-шкільними бібліотеками мешканців об'єднаних територіальних громад.

В цілому план заходів розкриває зміст децентралізації, її позитивні сторони. Ознайомлення з заходами надасть населенню об'єктивну інформацію про шляхи та принципи введення новацій стосовно системи організації влади в країні.

Голова РОВ УБА, директор обласної бібліотеки

Валентина Ярощук