Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Літня школа молодих бібліотекарів

З 8 по 12 липня 2013 року на базі публічно-шкільної бібліотеки с. Великі Цепцевичі проходила регіональна Літня школа молодих бібліотекарів «Сучасна бібліотека – активна громада. Застосовуємо інструменти адвокації». Ініціювало проведення Школи Рівненське обласне відділення УБА. Її організатори – управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, Комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради, відділ культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації, за підтримки Програми «Бібліоміст».

 

Мета школи – актуалізація знань, набуття навичок та отримання відомостей про інноваційний бібліотечний досвід молодими бібліотекарями через застосування проблемно-цільових методів навчання для подальшого використання у бібліотечній практиці.
Програма регіональної Літньої школи молодих бібліотекарів.
В роботі Школи взяли участь сільські бібліотекарі-члени української бібліотечної асоціації, представники 15-ти централізованих бібліотечних систем з усієї області. Відкриття відбулося за участю начальника відділу культури і туризму Володимирцької районної державної адміністрації Пінчук В. М., голови Великоцепцевицької сільської ради Козярця С. С., директора Володимирецької централізованої бібліотечної системи Курач І. І. В рамках Школи учасники взяли участь у теоретичних заняттях, присвячених стратегічному плануванню бібліотек, проектній діяльності, розвитку електронного урядування, організації сучасного бібліотечного простору. Практичні заняття – «Польові дослідження» були спрямовані на здобуття молодими бібліотекарями практичних навичок в роботі з різними віковими категоріями місцевої громади. Для молоді – квест «Великі перегони у Великих Цепцевичах» і вело-фотополювання з презентацією виставки світлин «Світ навколо мене»; для молодих мам – консультативно-практичне заняття «Маленькі хитрощі для молодої мами: інформація від бібліотеки, вправи від сімейного лікаря». Для приватних підприємців, депутатів сільської ради, соціальних працівників, пенсіонерів проведено бліц-тренінг «Електронне урядування: вчимося грамотно відстоювати свої права». З метою збереження історичної пам’яті громади було здійснено відеозаписи «Історія села з уст очевидців», «Коровайні традиції села: майстер-клас»; організовано збір матеріалів для фотовиставки «Без права на забуття», присвяченої односельчанам-учасникам бойових дій.
Щодня на найменших відвідувачів бібліотеки та їх родичів чекала «Казкова галявина», де їх розважали театралізацією казок, читанням вголос, майстер-класами з орігамі та квілінгу. Велику аудиторію зібрав конкурс «Мій дідусь – найкращий казкар», що був цікавим як маленьким відвідувачам, так і їх батькам. Завершальним заходом Школи став гала-концерт «Парад зірок», присвячений відомим односельцям, які прославили свою малу батьківщину в Україні та світі і були запрошені на захід. Дійство супроводжувала мультимедійна презентація «Школа молодих бібліотекарів. Фотозвіт».
Далі…Фотозвіт… http://libr.rv.ua/ua/news/1834/