Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Перемога у конкурсі «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування»

Перемога у конкурсі «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування»Рівненське обласне відділення УБА взяло участь в конкурсі для громадських організацій, оголошеному Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) спільно з Програмою  «Бібліоміст» «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування». Партнером конкурсного проекту виступив Комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

Ініціатива «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» є частиною Національного плану дій у рамках «Партнерства «Відкритий уряд», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 220-р. 

Мета конкурсу – розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

Про перемогу РОВ УБА у конкурсі жителям Рівненщини оголосила Наталія Бєляєва – керівник відділу партнерств Програми «Бібліоміст» під час прес-конференції, присвяченій перемозі бібліотек Рівненщини у конкурсах Програми у 2013 році. З матеріалами прес-конференції можна познайомитися тут.

Проект реалізовуватиметься за підтримки органів місцевого самоврядування. В ході його реалізації проекту буде проведено 15 тренінгів з освоєння елементів електронних адміністративних послуг для різних категорій населення, низки бліц-семінарів щодо використання е-послуг регіонального рівня: здійснення комунальних платежів через інтернет, замовлення квитків, використання можливостей електронного обслуговування різних державних установ і організацій Рівненщини. Реалізації проекту сприятиме потужна промо-кампанія.