Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

«Бібліофест»: кращі бібліотечні інновації Демидівщини визначено!

На Рівненщині підвели підсумки вже другого в цьому році фестивалю-конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест». Фестиваль-конкурс пройшов у Демидівській централізованій системі публічно-шкільних бібліотек. Бібліотекарі назвали його «Світ нових бібліотечних ідей». У програмі – презентації інноваційних досвідів, відвідування творчої лабораторії, в якій було проведено майстер-клас по виготовленню прикрас у техніці канзаши, урочисте закриття фестивалю-конкурсу, нагородження переможців.

Представлені роботи оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли представники районної державної адміністрації, районної ради, місцеві журналісти, письменники. Завдяки роботі журі визначено переможців у 2-х номінаціях та гран-прі конкурсу.

Перемогу здобули:

- номінація «Бібліотечні електронні послуги» – Валентина Ходорчук, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Рудка за реалізацію проекту «Бібліотека – центр сучасного життя» та Оксана Стрихарська, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Вербень за реалізацію проекту «Вільний доступ до мережі – альтернативне джерело для реєстрації на ЗНО та помічник у підготовці, виборі професії»;

- номінація «Організація змістовного дозвілля» – Марія Гах, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Рогізне за реалізацію проекту «Творча лабораторія скрапбукінг».

Гран-прі конкурсу від РОВ УБА отримала бібліотекар Демидівської центральної районної бібліотеки за реалізацію проекту «Героїко-патріотичне виховання молоді з використанням інноваційних технологій». Головний приз вручила член Президії Лілія Слесаренко.